Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fiskevær i Lofoten 1902

Olje på lerret
72x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000