Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fiskevær i Lofoten 1902

Olje på lerret
72x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 38 000