Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap

Olje på lerret
70x79
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000