Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Egedius, Halfdan (1877-1899)
Mari Clasen Storbondedatter fra Telemark 1895

Blyant og tusj på papir, lysmål
17x11
Signert og datert nede t.v.: H.E. 13-6.95

Påtegnet på baksiden, på platen: "Skisse' Mari Clasen Storbondedatter fra Telemark side 79-80".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000