Karsten, Ludvig(1876-1926)
Portrett av skipsreder Ørvig 1918
Olje på lerret
95x50
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -18
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
95x50
Vurdering