Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Portrett av skipsreder Ørvig 1918

Olje på lerret
95x50
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -18

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000