Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fjordlandskap

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Thv E.

Angivelig fra Holmsbu.

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00