Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Granum, Einar(1920-1992)
Fra Montmartre, Paris 1948

Olje på plate
30x36
Signert og datert nede t.h.: E. Granum 48.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00