Granum, Einar(1920-1992)
Fra Montmartre, Paris 1948
Olje på plate
30x36
Signert og datert nede t.h.: E. Granum 48.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Olje på plate
30x36
Vurdering
NOK 5 000