Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Skipbrudd 1952

Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -52

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000