Fjell, Kai(1907-1989)
Skipbrudd 1952
Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -52
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Olje på lerret
62x50
Vurdering
NOK 300 000–400 000