Tannæs, Marie(1854-1939)
Senhøstes
Olje på lerret
54x66
Signert nede t.v.: Marie Tannæs
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Senhøstes . Marie Tannæs". Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Miss Marie Tannæs 35 Senhøstes - Late autumn".
Norges Jubilæumsutstilling, 1914.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00