Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Senhøstes

Olje på lerret
54x66
Signert nede t.v.: Marie Tannæs

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Senhøstes . Marie Tannæs". Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Miss Marie Tannæs 35 Senhøstes - Late autumn".

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling, 1914.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering