Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Karikatur: Overfallet

Litografi trykket i svart på tykt, gråhvitt
Arket: 217-220x455-459 mm Motivet: 185x420 mm
bestrøket papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Påtegnet og overstrøket med blyant, antagelig av kunstneren nede t.h.: Over.
1903
Sch. nr. 209. Woll nr. 241.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000