Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Karikatur: Den rike mann

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 327-330x438 mm Motivet: 320x433 mm
beige papir
Doublert.
Signert på passepartout med blyant nede t.h.: Edvard Munch.

1910
Sch. nr. 344. Woll nr. 374.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000