Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Melankoli III

Litografi og tresnitt trykket i svart, orange
Arket: 446-454x512-513 mm Motivet: 389x481 mm
og grønt på Kinapapir
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1902
Sch. nr. 144. Woll nr. 203 III.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000 000–3 000 000