Peters, Wilhelm(1851-1935)
Vintermotiv med fugler 1877
Olje på lerret
46x38
Signert og utydelig datert nede t. v.: W. P. 1877
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
46x38
Vurdering