Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Vintermotiv med fugler 1877

Olje på lerret
46x38
Signert og utydelig datert nede t. v.: W. P. 1877

Vurdering

Tilslag NOK 12 000