Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Reusch, Kristine (1854-1939)
Interiør fra kunstnerens hjem 1918

Olje på lerret
73x59
Signert og datert nede t.v.: Kristine Reusch 1918.

Påtegnet på baksiden: Frøken Kristine Reusch's hjem Underhaugsveien 9 Kristiania, på baksiden av blindrammen.

UTSTILT:

Kristiania...kat.nr. 332.

Vurdering

Tilslag NOK 14 000