Rose, Knut(1936-2002)
Vognstyrer, Sogn
Olje på lerret
50x74
Signert nede t.h.: Knut Rose
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Signert på baksiden av lerretet: Knut Rose, samt noe utydelig påtegnet: "2 m."(?).
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000