Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Vognstyrer, Sogn

Olje på lerret
50x74
Signert nede t.h.: Knut Rose

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Signert på baksiden av lerretet: Knut Rose, samt noe utydelig påtegnet: "2 m."(?).

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000