Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1
Forrige
74
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vikhagen, Håvard
(1952-)
Høstlandskap
Olje på lerret
85x126
Signert nede t.h.: H. V.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000