Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Vikhagen, Håvard (1952-)
Høstlandskap

Olje på lerret
85x126
Signert nede t.h.: H. V.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000