Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Vikhagen, Håvard(1952-)
Høstlandskap

Olje på lerret
85x126
Signert nede t.h.: H. V.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000