Holbø, Halvdan(1907-1995)
Sommer 1964-67
Olje på lerret
81x116
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbö 1964-67
Signert, påtegnet med tittel samt: "adr: Lillehammer" på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1968, kat.nr. 2 med tittel: "Sommer 1963-67".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00