Lundeby, Alf(1870-1961)
Lillehammer 1936
Olje på lerret
41x50
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Alf Lundeby Lhmr. 1936
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
41x50
Vurdering