Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med fiskere 1878

Olje på lerret
63x97
Signert og datert nede t.v.: A Normann Dsf 78

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000