Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Kystlandskap

Olje på plate
47x72
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering