Smith, Carl Frithjof(1859-1917)
Kirkeinteriør med kvinner og barn 1887
Olje på lerret
104x76
Signert og datert nede t.h.: C. F. Smith 87.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på lerret
104x76
Vurdering