Bergslien, Knud(1827-1908)
Ved bålet 1859
Olje på lerret
60x77
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien 1859
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 95 000
Olje på lerret
60x77
Vurdering