Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Bergslien, Knud (1827-1908)
Ved bålet 1859

Olje på lerret
60x77
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien 1859

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000