Ender, Axel(1853-1920)
Strikkende seterjente med kyr
Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Axel Ender-
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
50x64
Vurdering