Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Strikkende seterjente med kyr

Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Axel Ender-

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000