Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Ender, Axel (1853-1920)
Strikkende seterjente med kyr

Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Axel Ender-

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000