Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Blomstermarked

Olje på lerret
46x66
Signert nede t.v.: L Munthe

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 125 000