Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskerjente 1877
Olje på lerret
115x73
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding Kristiania 1877-
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
115x73
Vurdering
NOK 100 000