Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Sinding, Otto (1842-1909)
Fiskerjente 1877

Olje på lerret
115x73
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding Kristiania 1877-

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000