Krohg, Christian(1852-1925)
Portrett av Alexandra Thaulow
Olje på lerret
196x98
Signert og påtegnet med dedikasjon oppe t.v.: Til Alexandra Thaulow fra Christian Krohg -
Vurdering
NOK 500 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 720 000