Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Portrett av Alexandra Thaulow

Olje på lerret
196x98
Signert og påtegnet med dedikasjon oppe t.v.: Til Alexandra Thaulow fra Christian Krohg -

Vurdering
NOK 500 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 720 000