Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Portrett av Alexandra Thaulow

Olje på lerret
196x98
Signert og påtegnet med dedikasjon oppe t.v.: Til Alexandra Thaulow fra Christian Krohg -

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000

Tilslag NOK 720 000