Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Ancher, Michael (1849-1927)
Sjømann med sydvest til rors

Olje på plate
47x38
Signert nede t.h.: M. Ancher.

Dansk kunstner.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000