Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Sittende kvinne

Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 700 000