Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende kvinne
Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 700 000
Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 700 000–900 000