Tre kvinner
Olje på plate
81x65
Signert nede t.h.: Weidemann
Påtegnet på baksiden av platen: "Weidemann".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på plate
81x65
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering