Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Indre Fjærlandsfjord i Sogn 1857

Olje på lerret
78x111
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1857

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 500 000