Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Kristianiafjorden 1895

Olje på lerret
30x52
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1895.

Antagelig fra Fæste ved Moss.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 370 000