Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Kristianiafjorden 1895
Olje på lerret
30x52
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1895.
Antagelig fra Fæste ved Moss.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 370 000
Olje på lerret
30x52
Antagelig fra Fæste ved Moss.
Vurdering
NOK 300 000–400 000