Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Landsbyparti 1892

Olje på lerret
43x64
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 92.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 300 000