Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Fredriksvern 1884

Akvarell
29,5x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HF Gude. Fr. værn 1884

Fredriksvern endret navn til Stavern i 1930.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000