Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Tre figurer

Olje på plate
81x65
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000