Tre figurer
Olje på plate
81x65
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på plate
81x65
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering