Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Havneparti

Olje på plate
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000