Havneparti
Olje på plate
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på plate
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering