Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Arbo, Peter Nicolai (1831-1892)
Rytter med jakthunder 1884

Olje på mahogniplate
32x26
Signert og datert nede t.h.: P.N Arbo 1884.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000