Tidemand, Adolph(1814-1876)
Et sørgebudskap 1848
Olje på lerret
20x26
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 48
Noe utydelig påtegnet på baksiden, på blindrammen: "A Tidemand ...".
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 380 000