Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1981

Olje på lerret
141x176
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Weidemann 81 Inntrykk fra naturen.".

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 300 000