Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Gotisk alterbillede til et

Olje på plate
150x120
dikt av Emil Boyson 1975
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 75

Påtegnet med tittel nede på midten.

UTSTILT:

Statens kunstutstilling. Kunstnerforbundet, Oslo 1977, kat.nr. 16.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000