Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Gotisk alterbillede til et
Olje på plate
150x120
dikt av Emil Boyson 1975
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 75
Påtegnet med tittel nede på midten.
Statens kunstutstilling. Kunstnerforbundet, Oslo 1977, kat.nr. 16.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000