Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Røysheim 1908

Olje på lerret
60x90
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Bæverdalen 1908.

Kristiania Kunstforening 1909.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000