Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Røysheim 1908
Olje på lerret
60x90
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Bæverdalen 1908.
Kristiania Kunstforening 1909.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000