Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Interiør 1914

Olje på lerret
103x70
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 14

UTSTILT:

San Fransisco 1915.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 170 000–200 000

Tilslag NOK 280 000