Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Solskinn, Kalvøya, studie 1891

Olje på lerret
45x38
Signert og datert nede på midten: Eilif P 91.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 360 000