Peterssen, Eilif(1852-1928)
Solskinn, Kalvøya, studie 1891
Olje på lerret
45x38
Signert og datert nede på midten: Eilif P 91.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 360 000
Olje på lerret
45x38
Vurdering
NOK 300 000–400 000