Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Figurmaleri

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Kunstnerforbundet, Oslo 1965, Sommerutstilling. Kunstnerforbundet, Oslo 1968, kat.nr. 16, med tittel: "Figurmaleri". Kunstnernes Hus, Oslo 1971, kat.nr. 44. Telemarksgalleriet, Notodden, Kai Fjell 100-års jubileumsutstilling 2007.

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 870 000