Vårstudie i skogen 1964
Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
60x80
Vurdering