Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Vestre Haneborg gård, Aurskog-Høland 1862

Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1862

Påtegnet på foto av kunstneren, festet med stift på baksiden, på rammen: "Johan Fredrik Eckersberg 1822 1870 Maleri av Vestre Haneborg i Urskau".

UTSTILT:

Drammens Kunstforening, Jubileumsutstillingen 1986, kat.nr. 53, med tittel: "Vestre Haneborg i Urskog 1862".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000