Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Fossefall 1831

Olje på papir, oppklebet på plate
16x28
Signert og datert nede t.v.: TF: 31:

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 56 000