Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fossefall 1831
Olje på papir, oppklebet på plate
16x28
Signert og datert nede t.v.: TF: 31:
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000
16x28
Vurdering
NOK 40 000