Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fossefall 1831

Olje på papir, oppklebet på plate
16x28
Signert og datert nede t.v.: TF: 31:

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 56 000