Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fjordlandskap

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Thv E.

Angivelig fra Holmsbu.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000