Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Høst Mesna
Olje på lerret
90x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
90x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering