Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Høst Mesna

Olje på lerret
90x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000