Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Hus og hage med mennesker 1915

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915

Husets adresse er angivelig Halvdan Svartes gt. 30 på Frogner i Oslo. Det ble tegnet av arkitekt Harald Hals, og oppført i 1911.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 42 000