Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Nordlandsbåt i kystlandskap 1896

Olje på lerret
66x150
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1896

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000