Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Bøverdalen 1916

Olje på lerret
69x58
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. Bæverdalen. 1916.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–60 000

Tilslag NOK 86 000